Samsung 34″ LC34G55TWWPXEN, WQHD VA, 165Hz,
Gaming zakrivljeni
23 na zalihi
Opis
Opis
Dostupnost: Na skladištu.
Model: LC34G55TWWPXEN
Kratki opis: 34″ Ultra WQHD Monitor G55T
Dobavljačeva oznaka: LC34G55TWWPXEN
Zaslon: 34” VA
Ultra WQHD (3440 x 1440)
Zakrivljenost ekrana 1000R
21:9
Rezolucija: UWQHD (3,440 x 1,440)
Max 165Hz
Kontrast: 2,500:1(Typ.)
Svjetlina: 250 cd/㎡
Vrijeme odaziva: 1 (MPRT)
Kut gledanja: 178°(H)/178°(V)
Video ulaz: HDMi x1 DP x1
Audio izlazi: za slušalice
USB: Ne
Zvučnici: Ne
Standardi: FreeSync Premium
Boja: Crna
Ergonomija: Nagib -2 ~ 18
Potrošnja: 32.4 W
Napajanje: AC 100~240V
Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 806.6 x 475.3 x 272.6 mm
5.6 kg
Pakiranje: 901.0 x 216.0 x 441.0 mm