Samsung 27″ LS27FG702EUXEN UHD/FHD IPS, 360/180Hz
Gaming
1 na zalihi
Opis
Opis
Dostupnost: Na skladištu.
Model: LS27FG702EUXEN
Kratki opis: 27″ UHD Odyssey Gaming Monitor G7 G70F
Dobavljačeva oznaka: LS27FG702EUXEN
Zaslon: 27”
IPS
16:9
Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
Vertikalna frekvencija: Maks. 4K pri 180Hz / FHD pri 360Hz
Kontrast: 1000 : 1 (uob.)
Svjetlina: 350 cd/㎡
Vrijeme odaziva: 1ms (GTG)
Kut gledanja: 178/178
Video ulaz: HDMI 2.1 x2
DP 1.4 x1
Audio izlazi: za slušalice
USB: 3.2 Gen1 x3
Zvučnici: Ne
Standardi: G-Sync kompatibilno
Boja: Crna
Ergonomija: HAS(Stalak podesive visine) 120.0 mm (±5.0 mm)
Nagib -2˚(±2˚) ~ 25˚(±2˚)
Okretanje -30˚(±3˚) ~ 30˚(±3˚)
Zakretanje -92˚(±2˚) ~ 92˚(±2˚)
Ugradnja na zid 100 x 100
Potrošnja: 25.0 W
Napajanje: AC 100 – 240 V Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 613 x 553.2 x 263.5 mm 7.1 kg
Pakiranje: 695 x 159 x 478 mm 8.9 kg