Philips IPS 27″ 27M2N3800A, 4K/FHD, 160Hz/320Hz
Gaming
8 na zalihi
Opis
Opis
Dostupnost: Na skladištu.
Model: 27M2N3800A
Kratki opis: Osigurajte igranje na novoj razini uz dvostruki način rada ovog monitora Evnia.
Jednostavno prelazite između 3840 x 2160 pri 160 Hz i 1920 x 1080 pri 320 Hz jednostavnim prebacivanjem
te uživajte u nenadmašnoj svestranosti i performansama.
Dobavljačeva oznaka: 27M2N3800A/00
Zaslon: 27 inča / 68,5 cm
16:9
Brzi IPS
W-LED
Razmak točaka: 0,1554 (V) mm x 0,1554 (O) mm
Horizontalna frekvencija: 48 – 320 Hz (FHD) (O)
Vertikalna frekvencija: 30 – 360 kHz (V), 48 – 160 Hz (UHD)
Maksimalna razlučivost: 3840 x 2160 pri 160 Hz (HDMI/DP)
1920 x 1080 pri 320 Hz (HDMI/DP)
OSD funkcije: Uključeno/isključeno
Izbornik/U redu
Ulaz/gore
Dvostruka rezolucija / dolje
SmartImage za igre/pozadina
Kontrast: 1000:1
Svjetlina: 350 (SDR)cd/m²,450nits (HDR On) cd/m²
Vrijeme odaziva: 1 ms (od sive do sive)*
Kut gledanja: 178º (V)/178º (O)
Konektori: HDMI 2.1 x 2
DisplayPort 1.4 x 1
Audio izlazi: Izlaz za slušalice
Zvučnici: 2 W x 2
Boja: Tamnosiva
Ergonomija: Regulator visine – 130 mm
Zakretanje +-90 stupnjeva
Zakretanje -/+ 30 stupanj
Nagib -5/20 stupanj
Potrošnja: 25,65 W (uobičajeno)
Napajanje: Ugrađena, 100 – 240 V AC, 50 – 60 Hz
Dimenzije i masa: 614 x 519 x 261 mm, 5,60 kg
Pakiranje: 730 x 455 x 139 mm, 8,33 kg
Garancija: 3 godine
Ostalo: Kensington brava
VESA stalak (100 x 100 mm)