Samsung 40″ LS40FG750EUXEN,WUHD VA 165Hz, HDMI,HAS
Gaming zakrivljeni
45 na zalihi
Opis
Opis
Dostupnost: Na skladištu.
Model: LS40FG750EUXEN
Kratki opis: 40″ Odyssey G7 G75F 4K 165Hz Gaming Monitor
Dobavljačeva oznaka: LS40FG750EUXEN
Zaslon: 40”
WUHD VA
Zakrivljen 1000R
21:9
Rezolucija: 5,120 x 2,160 @165Hz
Kontrast: 3000:1
Svjetlina: 350cd/㎡
Vrijeme odaziva: 1 ms
Kut gledanja: 178/178
Video ulaz: DisplayPort 1.4 x1
HDMI 2.1 x2
Audio izlazi: slušalice
USB: USB-A 3.2 Gen1 x2
Zvučnici: Ne
Standardi: VESA DisplayHDR 600
FreeSync Premium Pro
Boja: Crna
Ergonomija: HAS(Stalak podesive visine) 120.0 mm (±5.0 mm)
Nagib -5.0 (±2.0) – 20.0˚ (±2.0˚)
Okretanje -20.0 (±3.0) – 20.0° (±3.0°)
Ugradnja na zid 100 x 100
Potrošnja: 39.0 W
Napajanje: AC 100 – 240 V Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 928.6 x 599.0 x 303.8 mm 11.3 kg
Pakiranje: 1030 x 281.0 x 520 mm 15.3 kg