Samsung 27″ LS27FG504SUXEN, QHD OLED, 180Hz,
OLED
36 na zalihi
Opis
Opis
Dostupnost: Na skladištu.
Model: LS27FG504SUXEN
Kratki opis: 27″ QHD OLED Odyssey Gaming Monitor G5 G50SF
Dobavljačeva oznaka: LS27FG504SUXEN
Zaslon: 27”
OLED
16:9
Rezolucija: QHD (2,560 x 1,440) @180Hz (DP) / 144 HZ (HDMI)
Kontrast: 1,000,000:1
Svjetlina: 200 cd/㎡
Vrijeme odaziva: 0.03 ms (GTG)
Kut gledanja: 178/178
Video ulaz: HDMI 2.0 x1
DisplayPort 1.2 x1
Audio izlazi: SLušalice
Zvučnici: Ne
Standardi: G-Sync kompatibilno
FreeSync
Auto Source Switch+ značajka
Boja: Crna
Ergonomija: Nagib -2˚(±2˚) ~ 15˚(±2˚)
Ugradnja na zid 100 x 100
Potrošnja: 28.0 W – 41 kWh/godišnje
Napajanje: AC 100 – 240 V – Vanjski adapter
Dimenzije i masa: 609.9 x 463.8 x 234.5 mm 3.3 kg
Pakiranje: 722 x 114 x 414 mm 4.6 kg